چهارشنبه 6 تیر‌ماه سال 1386

امروز وبلاگ قرآن کتاب الهی رو به صورت جدی شروع کردم... اولین سوره (به ترتیب نزول قرآن) سوره علق هست که در چند تا پست جدا در موردش توضیح نوشتم.
برای نوشته های وبلاگ قرآن کتاب الهی خیلی احتیاج هست که وقت بگذارم برای همین ممکنه که فاصله بین نوشته هاش کمی طولانی بشه هرچند سعی میکنم که خیلی سریع این کار رو انجام بدم ولی برای هر سوره قرآن حجم خیلی زیادی از نوشته های مختلف رو باید بخونم که این کار خیلی وقتگیر هست... برای اینکه یه نظم و سیستم مشخصی داشته باشه وبلاگ قرآن کتاب الهی  یه مدت طولانی فکر کردم تا بتونم به نتیجه ای برسم. امیدوارم که این سیستم براتون قابل استفاده باشه. :)
وبلاگ نوشته های من رو هم امروز یه پست جدید براش نوشتم که یه خبر علمی هست که به حوزه اخلاق و فلسفه هم ارتباط پیدا میکنه.
*******
برای پست قبلی ئه سرین یه کامنت خیلی جالب و بامزه نوشته بود که خوندم کلی خندیدم! :)) با توجه به اینکه چند وقتی هم هست حواسم نبوده که ازش تشکر کنم و کاملا گلایه به جایی رو نوشته همین جا وظیفه خودم می دونم که از ئه سرین بابت این کامنتش و سایر موارد تشکر کنم. ;) یه قسمت از کامنت رو paste می کنم که یه کمی هم توضیح بدم که اگه در جریان نیستین بدونین D:
پروژه وبلاگهای آتی ِ‌امیر: وبلاگی در مورد نانوتکنولوژی- وبلاگی برای چگونه همسر مناسب خود را بیابیم،‌ با دعوت از سمن به عنوان کارشناس برنامه - وبلاگی در مورد روانشناسی اجتماعی- وبلاگی درمورد فی لتر- وبلاگی در مورد تازه های علم - وبلاگی در مورد آنچه در ایمیلها دریافت می کنیم و حقیقت ندارند!‌به عنوان اولین پستش هم پروژه اون عروسک ِ‌جاندار!- وبلاگی در مورد چگونه کامنت بگذاریم برای دوستان- وبلاگی در مورد ایمیلهایی که خودم به دوستان می فرستم با موضوع آداب ارسال ایمیل! وبلاگی درمورد طالع بینی، تستهای روانشناسی(با لینک مستقیم به ولاگ روانشناسی البته)، و... ادامه دارد.....(تازه تهش هم می گه به فکر یه ایده جدیدم!) دونقطه دی
اینهایی که ئه سرین نوشته هر کدوم بر اساس علایق یا رفتارهای من هستن! :)) مثلا اون جریان آنچه در ایمیلها دریافت میکنیم و حقیقت ندارد اینطوریه که ایمیلهایی که برام فروارد میکنن و اطلاعاتی که توش هست اشتباهه یا حقیقی نیست رو با مدارک مستدل reply میکنم و توضیح میدم در موردش! :))‌ اون عروسکه هم یکی از همون پروژه ها بود! تازه یه سریش رو هم reply نمیکنم ولی خودم که خواستم فروارد کنم توضیح مینویسم که مثلا این اطلاعاتش به این دلایل غلط هست D: 
همین جا لازمه که علاوه بر ئه سرین از سمن هم بابت ایمیلهای قشنگی که برام می فرسته تشکر کنم.
ولی واقعا به فکر ایده وبلاگ پنجم هستما! دو نقطه دی D: