چهارشنبه 30 خرداد‌ماه سال 1386

ممنونم از دوستان عزیزم که در این مدت احوال پرسی کردن و کلی حرفهای پر محبت بهم گفتن...همون روزهای اول صادق عزیز یه e-mail خیلی قشنگ نوشته بود برام که کلی خوشحالم کرد... ممنونم ازت بابت لطفت :) امروز هم که پیغام های محبت آمیز قاصدک عزیز رو خوندم اینطور فکر کردم که خوب نیست که بخش کامنت رو غیر فعال بذارم بمونه... آلبالو خانم هم در جواب کامنتم نوشته بودن که بهتر بود که بخش نظر سنجی رو فعال میذاشتم... برای همین قبل از شروع کردن به نوشتن تصمیم گرفتم که دوباره بخش نظردهی رو فعال بکنم. الان که فرصتش پیش اومد دوست دارم که از همگی هم تشکر بکنم بابت نظرهای خیلی خوبی که برای نوشته هام می نویسین. :)
تا الان برای اضافه کردن دو تا بخش جدید به وبلاگم تصمیم گرفتم و احتمالا وبلاگ چهارم رو هم با یه موضوع خاص شروع بکنم. :> موضوع خاصی که برای وبلاگ چهارم در نظر دارم برنامه ریزی کردن برای نوشتنش خیلی سخته برای همین تا قبل از اینکه بتونم یه روش خوب پیدا کنم برای نوشتنش در موردش چیزی نمیگم.
خوب یکی از قسمتهایی که به وبلاگم اضافه میشه اسمش <طرح یک پرسش>
 هست که نوشته اون پست فقط یک سوال هست...یه موضوع بندی جدا هم بهش اختصاص دادم... حالا به عنوان اولین مطلب با این موضوع فکر میکنین اون بخش جدید دوم چی باشه و موضوع وبلاگ چهارم به چه چیزی اختصاص داشته باشه؟:>

پی نوشت۱: می دونم که خیلی ها درست می تونن جواب بدن ;)
پی نوشت۲: دقیقا گذاشتم قبل از امتحان هام تحولات جدید رو اعمال کردم! ;)